Batteri til Nikon MB-40, 11.1V, 3200mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 3200mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL4 11.1V 3200mAh 1 Batteri |
259 Kr 336Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Nikon MB-40, 11.1V, 3200mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 3200mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL4 11.1V 3200mAh 1 Batteri |
259 Kr 336Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)


