Batteri til Nikon EN-EL23, 3.8V, 2200mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 2200mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL23 3.8V 2200mAh 1 Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Nikon EN-EL23, 3.8V, 2200mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 2200mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL23 3.8V 2200mAh 1 Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)


