Batteri til Nikon Coolpix S500, 3.7V, 1400mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1400mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL10 3.7V 1400mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Nikon Coolpix S500, 3.7V, 1400mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1400mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL10 3.7V 1400mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Nikon Coolpix S60
Nikon Coolpix S80
Nikon Coolpix S200
Nikon Coolpix S202
Nikon Coolpix S203
Nikon Coolpix S210
Nikon Coolpix S220
Nikon Coolpix S230
Nikon Coolpix S500
Nikon Coolpix S510
Nikon Coolpix S520
Nikon Coolpix S520B
Nikon Coolpix S570
Nikon Coolpix S600
Nikon Coolpix S700
Nikon Coolpix S3000
Nikon Coolpix S4000
Nikon Coolpix S5100


