Batteri til Nikon Coolpix S210, 3.7V, 1400mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1400mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6811181982229 |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL10 3.7V 1400mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Nikon Coolpix S210, 3.7V, 1400mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1400mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6811181982229 |
| Merke | Batteri til Nikon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nikon EN-EL10 3.7V 1400mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Nikon Coolpix S60
Nikon Coolpix S80
Nikon Coolpix S200
Nikon Coolpix S202
Nikon Coolpix S203
Nikon Coolpix S210
Nikon Coolpix S220
Nikon Coolpix S230
Nikon Coolpix S500
Nikon Coolpix S510
Nikon Coolpix S520
Nikon Coolpix S520B
Nikon Coolpix S570
Nikon Coolpix S600
Nikon Coolpix S700
Nikon Coolpix S3000
Nikon Coolpix S4000
Nikon Coolpix S5100


