Batteri til MSI Stealth GS77 12UGS-041, 15.2V, 99.99Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.2V |
| Kapasitet | 99.99Wh |
| Gtin | 68640313116699 |
| Merke | Batteri til MSI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | MSI BTY-M6M1 15.2V 99.99Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til MSI Stealth GS77 12UGS-041, 15.2V, 99.99Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.2V |
| Kapasitet | 99.99Wh |
| Gtin | 68640313116699 |
| Merke | Batteri til MSI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | MSI BTY-M6M1 15.2V 99.99Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
MSI Stealth GS77 12UE
MSI Stealth GS77 12UGS-036CA
MSI Stealth GS77 12UH
MSI Stealth GS77 12UG
MSI Stealth GS77 12UGS
MSI Stealth GS77 12UGS-013FR
MSI Stealth GS77 12UH-002FR
MSI Stealth GS77 12UH-014FR
MSI Stealth GS77 12UH-058BE
MSI Stealth GS77 12UGS-041
MSI Stealth GS77 12UGS-066SG
MSI Stealth GS77 12UGS-084
MSI Stealth GS77 12UGS-222MY
MSI Stealth GS77 12UE-046
MSI Stealth GS77 12UE-231
MSI Stealth GS77 12U
