Batteri til MSI BTY-L78, 14.4V, 5225mAh/75.24Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 5225mAh/75.24Wh |
| Merke | Batteri til MSI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | MSI BTY-L78 14.4V 5225mAh/75.24Wh |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til MSI BTY-L78, 14.4V, 5225mAh/75.24Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 5225mAh/75.24Wh |
| Merke | Batteri til MSI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | MSI BTY-L78 14.4V 5225mAh/75.24Wh |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
