Batteri til MSI Pulse GL66 12UGSZOK, 15.4V, 90Wh/5845mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 90Wh/5845mAh |
| Merke | Batteri til MSI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | MSI BTY-M55 15.4V 90Wh/5845mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til MSI Pulse GL66 12UGSZOK, 15.4V, 90Wh/5845mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 90Wh/5845mAh |
| Merke | Batteri til MSI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | MSI BTY-M55 15.4V 90Wh/5845mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Kompatible modeller:
-
MSI Katana GF66 11UG
MSI Alpha 15 B5EEK B5EX
MSI Alpha 17 B5EEK B5EX
MSI Pulse 15 B13VFK
MSI Pulse 15 B13VGK
MSI Pulse GL66 12UGK
MSI Pulse GL66 12UGSZOK
MSI Pulse GL66 12UGSZK
MSI Pulse GL66 12UGOK
MSI Pulse GL76 12UGK
MSI Pulse GL76 12UGSZOK
MSI Pulse GL76 12UGSZK
MSI Pulse GL76 12UGOK
MSI Crosshair 15 B12UGZ
MSI Crosshair 15 B12UGZO
MSI Crosshair 15 B12UGSZ
MSI Crosshair 15 B12UGSZO
MSI Crosshair 15 R6E B12UGZ
MSI Crosshair 17 B12UGZ
MSI Crosshair 17 B12UGZO
MSI Crosshair 17 B12UGSZ
MSI Crosshair 17 B12UGSZO
