Batteri til MSI GP72, 10.86V, 51Wh/4730mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 10.86V |
| Kapasitet | 51Wh/4730mAh |
| Merke | Batteri til MSI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | MSI BTY-M6H 10.86V 51Wh/4730mAh |
379 Kr 492Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til MSI GP72, 10.86V, 51Wh/4730mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 10.86V |
| Kapasitet | 51Wh/4730mAh |
| Merke | Batteri til MSI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | MSI BTY-M6H 10.86V 51Wh/4730mAh |
379 Kr 492Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
