Batteri til MSI B12M-032NEU, 11.4V, 3448mAh/39.3Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 3448mAh/39.3Wh |
| Merke | Batteri til MSI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | MSI BTY-M494 11.4V 3448mAh/39.3Wh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til MSI B12M-032NEU, 11.4V, 3448mAh/39.3Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 3448mAh/39.3Wh |
| Merke | Batteri til MSI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | MSI BTY-M494 11.4V 3448mAh/39.3Wh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
MSI Modern 15 B12M
MSI B12M-013
MSI B12M-014
MSI B12M-060XFR
MSI B12M-002FR
MSI 15-B12M-063JP
MSI B12M-043XES
MSI B12M-032NEU
MSI B12M-003FR
MSI B12M-024XES
MSI B12M-008XFR
MSI B12M-027UK
MSI B12M-026UK
MSI Modern 14 C12Mx
MSI Modern 15 B12M-050XPT i5
MSI Modern 15 B12M-048XPT i7
MSI Prestige 14
MSI A10SC-021
MSI A10SC
MSI A10SC-214
MSI A10SC-051
MSI A10SC-020
MSI A10SC-229
MSI A10SC-230
MSI A10SC-091
MSI A10SC-238
MSI Prestige 14 Rose
