Batteri til MSI B12M-003FR, 11.4V, 3448mAh/39.3Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 3448mAh/39.3Wh |
| Merke | Batteri til MSI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | MSI BTY-M494 11.4V 3448mAh/39.3Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til MSI B12M-003FR, 11.4V, 3448mAh/39.3Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 3448mAh/39.3Wh |
| Merke | Batteri til MSI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | MSI BTY-M494 11.4V 3448mAh/39.3Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
MSI Modern 15 B12M
MSI B12M-013
MSI B12M-014
MSI B12M-060XFR
MSI B12M-002FR
MSI 15-B12M-063JP
MSI B12M-043XES
MSI B12M-032NEU
MSI B12M-003FR
MSI B12M-024XES
MSI B12M-008XFR
MSI B12M-027UK
MSI B12M-026UK
MSI Modern 14 C12Mx
MSI Modern 15 B12M-050XPT i5
MSI Modern 15 B12M-048XPT i7
MSI Prestige 14
MSI A10SC-021
MSI A10SC
MSI A10SC-214
MSI A10SC-051
MSI A10SC-020
MSI A10SC-229
MSI A10SC-230
MSI A10SC-091
MSI A10SC-238
MSI Prestige 14 Rose
