Batteri til Lenovo YOGA 910, 7.68V, 76Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.68V |
| Kapasitet | 76Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L15M4P23 7.68V 76Wh |
422 Kr 548Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Lenovo YOGA 910, 7.68V, 76Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.68V |
| Kapasitet | 76Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L15M4P23 7.68V 76Wh |
422 Kr 548Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo YOGA 910-13IKB-80VF
Lenovo YOGA 910-13IKB-80VF004CGE
Lenovo YOGA 910-13IKB-80VF0091MZ
Lenovo YOGA 910-13IKB-80VF009BMZ
Lenovo YOGA 910-13IKB-80VF00ACGE
Lenovo YOGA 910-13IKB-80VF00C6GE
Lenovo YOGA 910-13IKB-80VF00DEGE
Lenovo YOGA 910-13IKB-80VF00JJGE
Lenovo YOGA 910-13IKB-80VF00JLGE
Lenovo YOGA 910-13IKB-80VF00JNGE
Lenovo YOGA 910
Lenovo YOGA 910-13IKB
Lenovo YOGA 910-13IKB-80VF00BVHH
Lenovo Yoga 5 Pro
Lenovo Yoga 5 Pro(512G)
Lenovo Yoga 910-13IKB-80VF00FHSP
