Batteri til Lenovo U330 Touch, 7.4V, 45Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L12L4P61 7.4V 45Wh |
387 Kr 503Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Lenovo U330 Touch, 7.4V, 45Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L12L4P61 7.4V 45Wh |
387 Kr 503Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad U330 TOUCH-59372351
Lenovo IdeaPad U330 TOUCH-59387603
Lenovo IdeaPad U330 TOUCH-59393429
Lenovo IdeaPad U330 TOUCH-59399810
Lenovo IdeaPad U330 TOUCH-59399811
Lenovo IdeaPad U330 TOUCH-59428656
Lenovo IdeaPad U330P
Lenovo IdeaPad U330P-20267
Lenovo IdeaPad U330P-59399807
Lenovo IdeaPad U330
Lenovo IdeaPad U330 Touch
Lenovo IdeaPad U330t
Lenovo IdeaPad U430
Lenovo IdeaPad U430 Touch
Lenovo IdeaPad U430p
Lenovo U330 Touch
