Batteri til Lenovo ThinkPad S540, 11.1V, 24Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 24Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 45N1112 11.1V 24Wh |
380 Kr 494Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Lenovo ThinkPad S540, 11.1V, 24Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 24Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 45N1112 11.1V 24Wh |
380 Kr 494Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad T440 20B7008U
Lenovo ThinkPad T440 7000C
Lenovo ThinkPad T440S 20AQ007R
Lenovo ThinkPad T440S 20AR0017
Lenovo ThinkPad T440S 20AR005S
Lenovo ThinkPad X240 20AL009CUS
Lenovo ThinkPad X240 20AM001M
Lenovo ThinkPad X240 20AM005W
Lenovo ThinkPad X240S 20AK
Lenovo ThinkPad X270 20K50012
Lenovo ThinkPad S440
Lenovo ThinkPad S540
Lenovo ThinkPad T440S
Lenovo ThinkPad T450
Lenovo ThinkPad T450s
Lenovo ThinkPad T460
Lenovo ThinkPad X240
Lenovo ThinkPad X240 Touch
Lenovo ThinkPad X240S
Lenovo ThinkPad X250
Lenovo ThinkPad X250S
Lenovo ThinkPad X260
Lenovo Thinkpad K2450
Lenovo Thinkpad T440

