Batteri til Lenovo ThinkPad S440 TOUCH, 14.8V, 46Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 46Wh |
| Gtin | 68241458019328 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 45N1140 14.8V 46Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo ThinkPad S440 TOUCH, 14.8V, 46Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 46Wh |
| Gtin | 68241458019328 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 45N1140 14.8V 46Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad S440 TOUCH(20AY006EGE)
Lenovo ThinkPad S440 TOUCH(20AY0050AT)
Lenovo ThinkPad S440 TOUCH ULTRABOOK
Lenovo ThinkPad S431-20AX
Lenovo ThinkPad S3-S440
Lenovo ThinkPad S440-20AY
Lenovo ThinkPad S431-20BA
Lenovo ThinkPad S440 TOUCH
Lenovo Thinkpad S3-S431
Lenovo Thinkpad S3-S440
Lenovo Thinkpad S431
Lenovo Thinkpad S440
Lenovo Thinkpad S440 20AY
Lenovo Thinkpad S440 20AY-001DMS
Lenovo Thinkpad S440 20AY0019TW
Lenovo Thinkpad S440 20AY003BCD
Lenovo Thinkpad S440 20AYA00DHH
Lenovo Thinkpad V4400u
