Batteri til Lenovo ThinkPad Helix 2 Ultrabook Pro Keyboard, 7.4V, 27Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 27Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 00HW007 7.4V 27Wh |
410 Kr 533Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Lenovo ThinkPad Helix 2 Ultrabook Pro Keyboard, 7.4V, 27Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 27Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo 00HW007 7.4V 27Wh |
410 Kr 533Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
