Batteri til Lenovo Miix 2, 3.7V, 25Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 25Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L13N2P21 3.7V 25Wh |
490 Kr 637Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Lenovo Miix 2, 3.7V, 25Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 25Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L13N2P21 3.7V 25Wh |
490 Kr 637Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
