Batteri til Lenovo Ideapad C340-14API 81N6004UGE, 15.36V, 45Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Gtin | 68428159983097 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L18C4PF3 15.36V 45Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo Ideapad C340-14API 81N6004UGE, 15.36V, 45Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Gtin | 68428159983097 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L18C4PF3 15.36V 45Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad C340-14API-81N600CQFR
Lenovo IdeaPad C340-14IML-81TK0038LM
Lenovo IdeaPad C340-14IML-81TK0039LM
Lenovo IdeaPad C340-14IML-81TK00JWCK
Lenovo IdeaPad C340-14IWL-81N400QNRK
Lenovo IdeaPad S540-14API-81NH008PKR
Lenovo IdeaPad S540-14IML-81NF005KMX
Lenovo IdeaPad S540-14IWL-81ND0077RU
Lenovo IdeaPad S540-14IWL-81ND00BCIV
Lenovo IdeaPad S540-14IWL-81ND00K0RK
Lenovo IdeaPad C340-14API
Lenovo IdeaPad C340-14IWL
Lenovo IdeaPad Flex-14API
Lenovo Ideapad C340-14API 81N6004UGE
