Batteri til Lenovo IdeaPad Y700, 14.8V, 60Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L14M4P23 14.8V 60Wh |
425 Kr 552Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Lenovo IdeaPad Y700, 14.8V, 60Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L14M4P23 14.8V 60Wh |
425 Kr 552Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Lenovo Eraser Y700
Lenovo Eraser Y700 Touch
Lenovo IdeaPad Y700
Lenovo IdeaPad Y700 Touch
Lenovo IdeaPad Y700 Touch-15ISK
Lenovo IdeaPad Y700-15-IFI
Lenovo IdeaPad Y700-15-ISE
Lenovo IdeaPad Y700-15AC
Lenovo IdeaPad Y700-15ISK
Lenovo IdeaPad Y700-15ISK-IFI
Lenovo IdeaPad Y700-15ISK-ISE
Lenovo IdeaPad Y700-15acz
Lenovo IdeaPad Y700-17ISK
Lenovo Y700
Lenovo Y700 Touch-15ISK
Lenovo Y700-15-IFI
Lenovo Y700-15-ISE
Lenovo Y700-15AC
Lenovo Y700-15ACZ
Lenovo Y700-15ISK
Lenovo Y700-15ISK-IFI
Lenovo Y700-15ISK-ISE
Lenovo Y700-17ISK
Lenovo Y700-ISE
Lenovo IdeaPad Y700 15ISK 80NW
Lenovo IdeaPad Y700 17ISK
Lenovo IdeaPad Y700 17ISK 80Q0
Lenovo IdeaPad Y700-15ISK 80NV00V1MH
Lenovo IdeaPad Y700-15ISK-80NV009BSP
Lenovo IdeaPad Y700-15ISK-80NV00XSSP
Lenovo IdeaPad Y700-15ISK-80NV00XVSP
Lenovo IdeaPad Y700-15ISK-80NV010NMH
Lenovo IdeaPad Y700-17ISK 80Q0002EGE
Lenovo IdeaPad Y700-17ISK-80Q00068GE
