Batteri til Lenovo IdeaPad MIIX 720-12IKB, 7.72V, 41Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.72V |
| Kapasitet | 41Wh |
| Gtin | 6838305825066 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L15M4PC3 7.72V 41Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo IdeaPad MIIX 720-12IKB, 7.72V, 41Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.72V |
| Kapasitet | 41Wh |
| Gtin | 6838305825066 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L15M4PC3 7.72V 41Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad MIIX 720-12IKB-80VV002JGE
Lenovo IdeaPad MIIX 720-12IKB
Lenovo IdeaPad MIIX 720-12IKB-80VV005WGE
Lenovo IdeaPad MIIX 720-12IKB-80QL00B1GE
Lenovo IdeaPad MIIX 720-12IKB-80VV002NGE
Lenovo IdeaPad MIIX 720-12IKB-80VV
Lenovo IdeaPad MIIX 720-12IKB-80VV002QGE
Lenovo MIIX 5 PRO
Lenovo IdeaPad MIIX 720-12IKB-80VV003SGE
Lenovo IdeaPad Miix 720
Lenovo IdeaPad Miix 720-12IKB (80VV)
Lenovo IdeaPad Miix 720-12IKB (80VV002JGE)
Lenovo IdeaPad Miix 720-12IKB (80VV002NGE)
Lenovo IdeaPad Miix 720-12IKB (80VV002QGE)
Lenovo IdeaPad Miix 720-12IKB (80VV005WGE)
Lenovo Ideapad Miix 720-12IKB
Lenovo Miix 5 Pro
Lenovo Miix 720
