Batteri til L18L3PF1(3ICP6/42/85), 11.34V, 36Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.34V |
| Kapasitet | 36Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L18C3PF2 11.34V 36Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til L18L3PF1(3ICP6/42/85), 11.34V, 36Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.34V |
| Kapasitet | 36Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L18C3PF2 11.34V 36Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad L340-15IWL-81LG0001AR
Lenovo IdeaPad L340-15IWL-81LG005JJP
Lenovo IdeaPad L340-15IWL-81LG008RVN
Lenovo IdeaPad L340-15IWL-81LG015Fru
Lenovo IdeaPad L340-15IWL-81LG015RIV
Lenovo IdeaPad L340-15IWL-81LG016NMJ
Lenovo IdeaPad L340-17API-81LY002SGE
Lenovo IdeaPad L340-17IWL-81M0005UGE
Lenovo IdeaPad L340-17IWL-81M00089RE
Lenovo IdeaPad L340-17IWL-81M000ACTX
Lenovo IdeaPad L340
Lenovo IdeaPad L340 15iWL
Lenovo V155
Lenovo V155-15API
