Batteri til L16L4PB3(2ICP4/43/110-2), 7.72V, 48Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.72V |
| Kapasitet | 48Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L16C4PB3 7.72V 48Wh |
380 Kr 494Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til L16L4PB3(2ICP4/43/110-2), 7.72V, 48Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.72V |
| Kapasitet | 48Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L16C4PB3 7.72V 48Wh |
380 Kr 494Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad 720S-13ARR-81BR000VGE
Lenovo IdeaPad 720S-13ARR-81BR000XGE
Lenovo IdeaPad 720S-13ARR-81BR002HGE
Lenovo IdeaPad 720S-13IKB-81A8
Lenovo IdeaPad 720S-13IKB-81A80093GE
Lenovo IdeaPad 720S-13IKB-81BV002XMZ
Lenovo IdeaPad 720S-13IKB-81BV0058GE
Lenovo IdeaPad 720S-13IKBR-81BV
Lenovo IdeaPad 720S-13IKBR-81BV0056GE
Lenovo IdeaPad 720S-13IKBR-81BV0058GE
Lenovo IdeaPad 720S-13
Lenovo IdeaPad 720s
Lenovo IdeaPad 720s-13IKB (81A8)
Lenovo IdeaPad 720s-13IKB (81A80093GE)
Lenovo IdeaPad 720s-13IKB (81A80094GE)
Lenovo IdeaPad 720s-13IKB (81BV002NCD)
Lenovo IdeaPad 720s-13IKB (81BV002PCD)
Lenovo IdeaPad 720s-13IKB (81BV0067CD)
Lenovo Ideapad 720S-13ARR
Lenovo Ideapad 720S-13IKB
