Batteri til L15L3PB1, 11.1V, 45Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L15M3PB1 11.1V 45Wh |
350 Kr 455Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til L15L3PB1, 11.1V, 45Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L15M3PB1 11.1V 45Wh |
350 Kr 455Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo 80VH0001US
Lenovo Chromebook 11 C330
Lenovo Chromebook C330
Lenovo Chromebook N22
Lenovo Chromebook N22-20
Lenovo Flex4-1470
Lenovo IdeaPad 520s
Lenovo IdeaPad 520s-14IKB
Lenovo IdeaPad 520s-14IKB-80X2
Lenovo IdeaPad 520s-14IKB-80X2006BGE
Lenovo IdeaPad 520s-14IKB-80X2006DGE
Lenovo IdeaPad 520s-14IKB-80X2006FGE
Lenovo IdeaPad 520s-14IKB-80X200BJGE
Lenovo IdeaPad 520s-14IKB-80X200EUGE
Lenovo IdeaPad 520s-14IKB-81BL
Lenovo IdeaPad 520s-14IKB-81BL009JGE
Lenovo IdeaPad 520s-14IKB-81BL009KGE
Lenovo Ideapad 520S-14IKBR
Lenovo L15L3PB1
Lenovo N22 Chromebook
Lenovo N23 Yoga
Lenovo N23 Yoga Ruggedized ZA260044NL
Lenovo Yoga 520-14IKB
Lenovo Yoga 520-14IKB-80X8006KSP
Lenovo Yoga 520-14IKB-81C8001DGE


