Batteri til L14M4P72(2ICP6/63/71-2), 7.4V, 45Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L14M4P72 7.4V 45Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til L14M4P72(2ICP6/63/71-2), 7.4V, 45Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L14M4P72 7.4V 45Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo YOGA 3 1470-80JH0027GE
Lenovo YOGA 3 1470-80JH0032GE
Lenovo YOGA 3 1470-80JH006SGE
Lenovo YOGA 3 1470-80JH008TGE
Lenovo YOGA 3 1470-80JH008VGE
Lenovo YOGA 700-14ISK
Lenovo YOGA 700-14ISK 80QD
Lenovo YOGA 700-14ISK-80QD006UGE
Lenovo YOGA 700-14ISK-80QD008EGE
Lenovo YOGA 700-14ISK-80QD00C5GE
Lenovo Yoga 3 14
Lenovo Yoga 3 1470
Lenovo Yoga 700 14ISK
Lenovo Yoga 700-14ISK
Lenovo Yoga 700-14ISK(80QD)
Lenovo Yoga 700-14ISK(80QD006TGE)
Lenovo Yoga 700-14ISK(80QD006UGE)
Lenovo Yoga 700-14ISK(80QD006VGE)
Lenovo Yoga 700-14ISK(80QD0072GE)
Lenovo Yoga 700-14ISK(80QD008EGE)
Lenovo Yoga 700-14ISK(80QD00C5GE)
