Batteri til L14M3P23(3ICP7/41/96), 11.1V, 36Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 36Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L14M3P23 11.1V 36Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til L14M3P23(3ICP7/41/96), 11.1V, 36Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 36Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L14M3P23 11.1V 36Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
