Batteri til Huawei Matebook D, 11.4V, 42.2Wh/3700mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 42.2Wh/3700mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Huawei HB46K497ECW 11.4V 42.2Wh/3700mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Huawei Matebook D, 11.4V, 42.2Wh/3700mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 42.2Wh/3700mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Huawei HB46K497ECW 11.4V 42.2Wh/3700mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Huawei Matebook D
Huawei Matebook D 2018
Huawei Matebook D 15 2018
Huawei MateBook D 53010BAJ
Huawei MateBook D 15-53010BAJ
Huawei Matebook D PL-W19
Huawei Matebook D MRC-W60800G5M
Huawei Matebook D NP800G5M
Huawei Matebook D 2018 PL-W19
Huawei Matebook D 2018 MRC-W60800G5M
Huawei PL-W09
Huawei PL-W29
Huawei MRC-W60
Huawei MRC-W50
Huawei MRC-W70
Huawei MRC-W00
