Batteri til Huawei HB6683Q2EEW-41A, 15.4V, 75Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 75Wh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Huawei HB6683Q2EEW-41A 15.4V 75Wh |
537 Kr 698Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Huawei HB6683Q2EEW-41A, 15.4V, 75Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 75Wh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Huawei HB6683Q2EEW-41A 15.4V 75Wh |
537 Kr 698Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
