Batteri til Huawei MateBook D 14 2020, 15.28V, 56Wh/3665mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.28V |
| Kapasitet | 56Wh/3665mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB4692Z9ECW-41 15.28V 56Wh/3665mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Huawei MateBook D 14 2020, 15.28V, 56Wh/3665mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.28V |
| Kapasitet | 56Wh/3665mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB4692Z9ECW-41 15.28V 56Wh/3665mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Honor Magicbook 14
Huawei MagicBooK 14
Huawei Matebook D 14
Huawei MateBook D 14 2020
Huawei Matebook D 14 (2020) Series
Honor Magicbook 14 (2019) Series
Huawei MateBook D 14 NbB-WAE9
Huawei MateBook D 14 NbB-WAE9P
Huawei MateBook D 14 NbB-WAH9
Huawei MateBook D 14 NbB-WAH9P
Huawei MateBook D 14 NBZ-WB19
Huawei MateBook D 14-53010TVS
Huawei MateBook D14 NbB-WAQ9R
Huawei MateBook D14 NbB-WAQ9RP
Huawei MateBook D14 Nblk-wax9x
Huawei MateBook D14 Nil-waq9r
