Batteri til Huawei Honor Hunter V700, 15.28V, 3665mAh/56WH
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.28V |
| Kapasitet | 3665mAh/56WH |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Huawei HB6081V1ECW-41 15.28V 3665mAh/56WH |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Huawei Honor Hunter V700, 15.28V, 3665mAh/56WH
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.28V |
| Kapasitet | 3665mAh/56WH |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Huawei HB6081V1ECW-41 15.28V 3665mAh/56WH |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Huawei MagicBook Pro 2020
Huawei MateBook D16
Huawei Honor Hunter V700
Huawei HBL-W19
Huawei HBL-W29
Huawei HBL-W29L
Huawei FRD-WFG9
Huawei FRD-WFD9
Huawei FRD-WX9
Huawei HBB-WAE9PHNL
Huawei HBB-WAH9PHNL
Huawei HLYL-WFQ9
Huawei HLYL-WFP9
Huawei HLY-W19R
Huawei HLY-W19RL
Huawei HLY-W19RP
Huawei HLY-W29R
Huawei HLY-W29RL
Huawei HLY-W29RP
HUAWEI MagicBook Pro HLY-W19RL
HUAWEI MagicBook Pro HBL-W19
HUAWEI MagicBook Pro 2020
HUAWEI MagicBook Pro (2019 Ryzen/Core)
HUAWEI MagicBook 16(2019 Ryzen)
HUAWEI MagicBook Pro(2020 Ryzen)
Honor Hunter V700 HBL-WX9
Honor HBL-W19
Honor W19L
Honor HBL-W29
Honor W29L
Honor HLY-WX9XX
Honor HLY-W19R
Honor W19RL
Honor W19RLP
Honor HLY-W29R
Honor W29RL
Honor HLY-W19RP
Honor HLY-W29RP
Honor HBB-WX9
Honor HBB-WAH9PHNL
Honor HBB-WAE9PHNL
Honor FRD-WFG9
Honor WFD9
Honor WDG9
Honor WX9
