Batteri til Huawei EUL-W19P, 11.46V, 42Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.46V |
| Kapasitet | 42Wh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Huawei HB30B1W8ECW-31 11.46V 42Wh |
455 Kr 591Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Huawei EUL-W19P, 11.46V, 42Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.46V |
| Kapasitet | 42Wh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Huawei HB30B1W8ECW-31 11.46V 42Wh |
455 Kr 591Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
