Batteri til HUAWEI MATEBOOK D15 (2020), 7.64V, 56Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.64V |
| Kapasitet | 56Wh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB4692Z9ECW-22A 7.64V 56Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HUAWEI MATEBOOK D15 (2020), 7.64V, 56Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.64V |
| Kapasitet | 56Wh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB4692Z9ECW-22A 7.64V 56Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
