Batteri til HSTNN-OB2Y, 7.7V, 66.52Wh/8210mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 66.52Wh/8210mAh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP WF04XL 7.7V 66.52Wh/8210mAh |
485 Kr 630Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til HSTNN-OB2Y, 7.7V, 66.52Wh/8210mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 66.52Wh/8210mAh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP WF04XL 7.7V 66.52Wh/8210mAh |
485 Kr 630Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Envy X360 13-BF0
HP Envy X360 13-BF00
HP Envy X360 13-BF000
HP Envy X360 13-BF0000
HP Envy X360 13-BF0003NF
HP Envy X360 13-BF0048TU
HP Envy X360 13-BF0013DX
HP Envy X360 13-BF0002NA
HP Envy X360 13-BF0059TU
HP Envy X360 13-BF0063TU
HP Envy X360 13-BF0058TU
HP Envy X360 13-BF0003NA
HP Envy X360 13-BF0002TU
