Batteri til HB9790T7ECW-32A, 11.46V, 84Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.46V |
| Kapasitet | 84Wh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB9790T7ECW-32B 11.46V 84Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HB9790T7ECW-32A, 11.46V, 84Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.46V |
| Kapasitet | 84Wh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HB9790T7ECW-32B 11.46V 84Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
