Batteri til HB4593R1ECW-22B, 7.64V, 7330mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.64V |
| Kapasitet | 7330mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Huawei HB4593R1ECW-22A 7.64V 7330mAh |
469 Kr 609Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HB4593R1ECW-22B, 7.64V, 7330mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.64V |
| Kapasitet | 7330mAh |
| Merke | Batteri til HUAWEI |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Huawei HB4593R1ECW-22A 7.64V 7330mAh |
469 Kr 609Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
