Batteri til Gopro Hero 960, 3.7 V, 1280mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7 V |
| Kapasitet | 1280mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6870673676591 |
| Merke | Batteri til GoPro |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Gopro AHDBT-302 3.7 V 1280mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Gopro Hero 960, 3.7 V, 1280mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7 V |
| Kapasitet | 1280mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6870673676591 |
| Merke | Batteri til GoPro |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Gopro AHDBT-302 3.7 V 1280mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Giroptic edGEs closer to 360
Giroptic edGEs closer to 360 action cam
Gopro HD Hero3 Black Edition
Gopro HD Hero3 White Edition
Gopro HD Hero3+ Black Edition
Gopro HD Hero3+ Silver Edition
Gopro Hero 03
Gopro Hero 3
Gopro Hero 3+
Gopro Hero3 Silver Edition
Mevo A7310
Rollei AC420
Rollei Action Cam 420
Rollei Actioncam 420
Gopro Hero3
Gopro HD Motorsports Hero
Gopro Surf Hero
Gopro Hero Naked
Gopro Hero 960
Gopro Hero HD 1080p


