Batteri til Gopro SPTM1B, 3.85V, 1100mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 1100mAh |
| Merke | Batteri til GoPro |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Gopro SPTM1B 3.85V 1100mAh |
239 Kr 310Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Gopro SPTM1B, 3.85V, 1100mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 1100mAh |
| Merke | Batteri til GoPro |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Gopro SPTM1B 3.85V 1100mAh |
239 Kr 310Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
