Batteri til GoPro HD HERO2, 3.7 V, 1100mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7 V |
| Kapasitet | 1100mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til GoPro |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Gopro AHDBT-001 3.7 V 1100mAh 2 Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til GoPro HD HERO2, 3.7 V, 1100mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7 V |
| Kapasitet | 1100mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til GoPro |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Gopro AHDBT-001 3.7 V 1100mAh 2 Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Gopro HD Helmet Hero
Gopro HD Hero
Gopro HD Hero 2
Gopro HD Hero 960
Gopro HD Hero Naked
Gopro HD Motorsports Hero
Gopro HD Surf Hero
Gopro Hero 2 HD2-14
Gopro Hero HD 1080p
GoPro HD HERO2
GoPro Original HD HERO 2010
Gopro HD Helmet HERO
Gopro HD Motorsports HERO
Gopro HD Surf HERO
Gopro HD HERO Naked
Gopro HD HERO 960
GoPro Hero HD 1080p Digital Camera
Gopro HD HERO2 Outdoor Edition
Gopro HD HERO2 Motorsports Edition
Gopro HD HERO2 Surf Edition


