Batteri til GoPro AEBAT-201, 3.89V, 2100mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.89V |
| Kapasitet | 2100mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til GoPro |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | GoPro AEBAT-201 3.89V 2100mAh 2 Batteri |
319 Kr 414Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til GoPro AEBAT-201, 3.89V, 2100mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.89V |
| Kapasitet | 2100mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til GoPro |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | GoPro AEBAT-201 3.89V 2100mAh 2 Batteri |
319 Kr 414Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)


