Batteri til GoPro 601-10197-000, 3.85V, 1220mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 1220mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til GoPro |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | GoPro AHDBT-801 3.85V 1220mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til GoPro 601-10197-000, 3.85V, 1220mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 1220mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til GoPro |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | GoPro AHDBT-801 3.85V 1220mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
GoPro HERO
GoPro Hero 7
GoPro Hero 5
GoPro Hero 6
GoPro Hero 5 Black
GoPro Hero 6 Black
GoPro Hero 7 Black
GoPro Hero 7 White
GoPro Hero 8
GoPro Hero 8 Black
Gopro Hero 7 Action Camera
GoPro HERO7 Black
GoPro Hero 7 HD Black
GoPro HERO7 Silver
GoPro Hero 7 HD Silver
Gopro Hero 6 Action Camera
GoPro HERO6 Black
GoPro Hero 6 HD Black
GoPro HERO6 Silver
GoPro Hero 6 HD Silver
Gopro Hero 5 Action Camera
GoPro HERO5 Black
GoPro Hero 5 HD Black
GoPro HERO5 Silver
GoPro Hero 5 HD Silver
GoPro HERO Camera
GoPro HERO 2018 Camera
