Batteri til GOPRO ARMTE-001 Wi-Fi Remote, 3.7V, 350mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 350mAh |
| Merke | Batteri til GoPro |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Gopro YD362937P 3.7V 350mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til GOPRO ARMTE-001 Wi-Fi Remote, 3.7V, 350mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 350mAh |
| Merke | Batteri til GoPro |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Gopro YD362937P 3.7V 350mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
