499Kr
648Kr
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker 499936-34 14.4V 2000mAh |
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker 499936-34 14.4V 2000mAh |
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
