Batteri til Black & Decker 499055-04, 3.6V, 2000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker 499055-04 3.6V 2000mAh |
239 Kr 310Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Black & Decker 499055-04, 3.6V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker 499055-04 3.6V 2000mAh |
239 Kr 310Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
