399Kr
518Kr
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker A1712 12V 3500mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker A1712 12V 3500mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
