Batteri til Electrolux 1128261-01, 18V, 2200mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 2200mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Electrolux |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Electrolux 2192110-02 18V 2200mAh |
459 Kr 596Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Electrolux 1128261-01, 18V, 2200mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 2200mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Electrolux |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Electrolux 2192110-02 18V 2200mAh |
459 Kr 596Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
