Batteri til Electrolux 56645709099, 32.4V, 2000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 32.4V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Electrolux |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Electrolux 56645709099 32.4V 2000mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Electrolux 56645709099, 32.4V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 32.4V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Electrolux |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Electrolux 56645709099 32.4V 2000mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
