Batteri til Ecovacs W830-RD, 14.8V, 800mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ecovacs INR14500-3S 14.8V 800mAh |
269 Kr 349Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Ecovacs W830-RD, 14.8V, 800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ecovacs INR14500-3S 14.8V 800mAh |
269 Kr 349Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
