Batteri til Ecovacs S07-Li-222-3000, 22.2V, 2600mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 22.2V |
| Kapasitet | 2600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ecovacs S07-Li-222-3000 22.2V 2600mAh |
679 Kr 882Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Ecovacs S07-Li-222-3000, 22.2V, 2600mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 22.2V |
| Kapasitet | 2600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ecovacs S07-Li-222-3000 22.2V 2600mAh |
679 Kr 882Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
