Batteri til Ecovacs Deebot T10 Turbo, 14.4V, 5200mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 5200mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Ecovacs N10 14.4V 5200mAh |
559 Kr 726Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Ecovacs Deebot T10 Turbo, 14.4V, 5200mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 5200mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Ecovacs N10 14.4V 5200mAh |
559 Kr 726Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
