Batteri til Ecovacs Deebot DC78, 12V, 2500mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Ecovacs Deebot DW700 12V 2500mAh |
579 Kr 752Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Ecovacs Deebot DC78, 12V, 2500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Ecovacs Deebot DW700 12V 2500mAh |
579 Kr 752Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
