Batteri til Ecovacs Deebot D540, 14.4V, 4500mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 4500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ecovacs LP43SC1800P12 14.4V 4500mAh |
469 Kr 609Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Ecovacs Deebot D540, 14.4V, 4500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 4500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ecovacs LP43SC1800P12 14.4V 4500mAh |
469 Kr 609Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.

