Batteri til Ecovacs Deebot CR110, 12V, 800mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ecovacs G80090 12V 800mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Ecovacs Deebot CR110, 12V, 800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ecovacs G80090 12V 800mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
